Tudengijazzi seminar: Julge muusiku rind on digitarkust täis.

Festivali TUJA olulise haridusliku osana leiab festivali ajal juba viiendat aastat aset noortele muusikutele ja muusikavaldkonnale pühendatud seminar. Sel aastal jagavad oma hindamatuid teadmisi manager ja Music Estonia programmide juht Marii Reimann ning muusikute turundusguru Britt Randma. Seminarile on oodatud lisaks voordele muusikutele ka pedagoogid, valdkonna edendajad ning kõik muusikasõbrad.

Ajakava:
16.00–17.30 “Sotsiaalmeedia – artisti isiklik vaba meediakanal” Britt Randma

17.30–19.00 Marii Reimann vastab küsimustele manageerimise ja ise-manageerimise rollidest erinevates artisti karjääri etappides, modereerib Maris Aljaste.

Britt Randma

Britt Randma on sotsiaalselt avatud ning tundlik hing, kes turundusspetsialistina on andnud suure panuse Eesti muusikavaldkonda. Viimastel aastatel on Britt töötanud turundus- ja kommunikatsioonijuhina ühes Eesti värskeimas plaadifirmas Smuuv Records. Läbi aastate on ta koostööd teinud mitmete Eesti artistidega, näiteks Tommy Cash, Lenna, Miljardid, ÖED ja Ariadne. Tänaseks päevaks saab tema laiahaardelist tööpõldu kokku võtta sõnaga manager, kes tegeleb artistidega Night Tapes, An-Marlen ja deLULU.

Marii Reimanni

Marii on muusikavaldkonnas erinevates rollides toimetanud ca seitse aastat. Täna töötab ta Music Estonias muusikaettevõtetele suunatud arendusprogrammide ja seminaride välja töötamisega ja panustab valdkonna arengusse ka läbi muude erinevate projektide. Lisaks on ta kaasasutanud artisti managemendi ettevõtte Monday Morning, mis täna töötab artistidega nagu Daniel Levi, Erki Pärnoja, Egert Milder ja Anna Kaneelina. Marii on aastaid töötanud ka artistide bookimisega Intsikurmu Festivalile.